The start menu no longer launches in the center of the screen
После обновления start 11 в левой части экрана стало включаться меню пуск. Я посмотрел настройки star11 и не нашел переключателя, который там был раньше.
After updating start 11, the start menu began to turn on on the left side of the screen. I looked at the star11 settings and didn't find the switch that was there before.

